Recenze iGet

• Poměrně velké a těžké
  • Poruchovost
  • Divné ovládání
  • Návod velmi obecný

Měl jsem zřejmě vadný kus. Hodinky už dorazily kompletně vybité, záhy jsem zjistil proč - jednoduše nešly vypnout, vždy se jen restartovaly.
Měl jsem je několik dní, různě restartoval, ujistil se o nejnovějším firmware, přesto mi nenasnímaly jediný krok. Krokoměr jednoduše nefungoval.
Měření tepové frekvence fungovalo vždy jen chvilku.
Ostatní funkce, jako spálené kalorie atd, taktéž nefungovaly.

Přidáno: 11. června 2019

• Dlouhá doba nabíjení
  • Slabá výdrž baterie (necelý den)
  • Špatné propojení s mobilem. Odpojuje se, pak nefungují notifikace.
  • Samovolné přepínání displeje
  • Velmi nepřesný krokoměr

Naprostá katastrofa. Předražené hodinky, které nefungují. Víc starostí než užitku. Neměl jsem možnost vyzkoušet hodinky při plavání, kvůli čemuž jsem si je kupoval především, a už to ani zkoušet nebudu. Krokoměr zaznamenává i psaní na počítači. Odpojují se od telefonu,takže nefunguje notifikace. Nabíjejí se zhruba tak dlouho, jak vydrží baterie.

Lucie Kopecká Lucie Kopecká

Přidáno: 10. června 2019

• Vzhledově krásné, lehké
  • Neustále se vypíná spárování s tel, necelý den na ruce a už nefunguje dotyk... Baterie na půlce, takže určitě ne výdrž deset dní.

Nejspíš budu reklamovat

Eva Eva

Přidáno: 30. května 2019

• Jsou v ČJ
  • I po aktualizaci špatně počítají kroky. V google fit 12372 kroků a v hodinkách 2123 kroků. Aplikace jsou propojeny. Další den mi Hodinky ukazují 1916 kroků, google fit 4965 kroků a krokoměr 2011 kroků a to jsem ho začala používat později než hodinky ráno. Spánek někdy změří někdy ne a to taky nepřesně. Jdu spát po půlnoci a napíší, že jsem usnula 23:42, tož to su asi náměsíčná. Tudíž jsem rozhodnutá hodinky vrátit, protože se jim nedá věřit.

Nedoporučuju

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 29. května 2019

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Kupovala jsem ho manželovi, který je zedník. Vyhovuje mu - ideální na volání a SMS. Jednoduché ovládání.

Pouze jedno vyzvánění, ale dá se dodat paměťová karta.

Ověřený zákazník F-mobil.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. května 2019

Zakoupeno v F-mobil.cz

• Krásný vzhled
  • Po prvním zapnutí nefungoval dotyk ve spodní části displeje, po té se hodinky úplně vypnuly. Zpráva od výrobce hodinkám nic není, jen jsme přehráli software.
  • Kroky neměří přesně
  • Po 3 dnech dalšího používání znovu nefunguje dotyk
  • Na slunci je na displej špatně vidět

Mrzí mě, že během necelých 4 dnů používání hodinky takhle zlobí. Vzhledově jsou opravdu moc pěkné a náramek (stříbrný) je také moc příjemný, zatím ovládám pouze pomocí bočního tlačítka.

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v MALL.CZ

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 2. května 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• někdy mám problém se synchronizací mezi hodinkama a telefonem

iGET Security M2B

• Zatím funguje jak má
  • Zatím nic

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 1. dubna 2019

• vypadají pěkně, mají budík (lze nastavit jen prostřednictvím telefonu)
  • Mnoho proti:
  • Vzdálenost měří fatálně nepřesně (při běhu na prokazatelně 7 km vzdálenosti naměří 5,4 km).
  • Ani tep neměří přesně.
  • Baterie nevydrží 14 dnů (asi pouze 4 dny).
  • Bez spárování s aplikací iget F4 neměří přesný čas a čas ani nejde sám nastavit. To by mělo být nezávislé na spárování. Kroky měří také nepřesně.(napočítá více kroků, než ve skutečnosti)

Přála jsem si je k vánocům 2018. Jsem z nich zklamaná. Nejraději bych je vrátila.
Nedoporučuji koupit - škoda peněz!
Jsem zvědavá, jestli tuto recenzi zveřejníte. Z.V.

Přidáno: 25. března 2019

Zakoupeno v CZC.cz

• Čeština, příjemné ovládání.

Přidáno: 21. března 2019

moc ošizenej

Přidáno: 9. března 2019

Zakoupeno v CZC.cz

Spokojená fungují tak jak nají.

Ověřený zákazník Digiboss Ověřený zákazník

Přidáno: 9. března 2019

Zakoupeno v Digiboss

Mám starší telefon Lenovo P70-A, android 4.4.4 a vypadá to, že se hodinky moc nebaví se staršími telefony. Občas se vypne spárování, takže se údaje nenačítají. Údaje o spánku se načítají hodně sporadicky. Dle rady z komentářů aktualizuji software, odinstaluju program a znovu nainstaluji a zase problémy s parováním. Původní hodnoty zmizí, takže porovnání týden, měsíc je na nic. Ale to vše, si myslim, že je vinou staršího telefonu. Co mne nepříjemně překvapilo a to by asi mělo fungovat, je výdrž baterie. Max dva dny!! A to nejsou zapnuty všechny hlídací funkce. Kde je těch slibovaných až 14 dnů?

Ověřený zákazník PATRO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. března 2019

Zakoupeno v PATRO.cz

• Jednoduché ovládání, příjemné nošení.

Přidáno: 3. března 2019

• Vynikající přístup

Jsem velmi spokojená příště jedině u vás.

Ověřený zákazník tipa.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 2. března 2019

Zakoupeno v tipa.eu

Alarm zatím funguje dle mých představ,jen klávesnice má malou citlivost při zadávání kodu.Klíčenka nebo čip ji nahradí spolehlivě.Jednoduché nastavení přes aplikaci.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. února 2019

• mechanicky pěkné provedení
  • dotyková klávesnice je nepoužitelná z důvodu nízké citlivosti. Čtyřmístný kód je nemožné vyťukat, pokud každé číslo musíte zkoušet několikrát. RFID čip není také zaznamenán napoprvé
  • nenašel jsem, kde se v aplikaci generují přístupové kódy pro vstup uživatelů pomocí klávesnice (která je stejně skoro nefunkční). Možná jsem špatně hledal, nicméně jsem hledal dlouho.
  • nejsem schopen zjistit, která čidla systém vidí. Pokud čidlo spáruji a odnesu na druhý konec domu, nevím, zda je vůbec v dosahu. Pokud systém s čidly komunikuje občas kvůli úspoře baterií, rád bych alespoň viděl, kdy čidlo viděl naposledy.
  • nejsem schopen zjistit, v jakém stavu jsou baterie čidel. Plánoval jsem systém hodně rozšířit, neumím si představit, jak bych se o systém staral. Mám např. před každým tříštivým čidlem každý měsíc roztřískat sklenici abych zkusil vyvolat poplach? Jinak to v tomto systému nejde. Toto souvisí i s předchozím bodem, že nevím, která čidla systém vidí.
  • nejsem schopen zjistit, v jakém stavu čidla jsou, například nevidím, která okna zůstala otevřená.
  • RFID čipem nejsem schopen zabezpečit v režimu doma, pouze zabezpečit nebo zrušit zabezpečení celého domu. Navíc nevidím, co jsem vlastně udělal, klávesnice pípne, ale po dobu odchodového zpoždění svítí stále stejnou barvou, takže nevidím, co jsem vlastně aktivoval, deaktivoval.
  • aplikaci pro mobil vydal nějaký Jerry Chan. To pro mě není moc důvěryhodné, vzhledem k tomu, jaká data aplikace spravuje. Za bezpečnost dat v aplikaci bezpečnostního systému by se měla zaručit nějaká důvěryhodná firma.

Pěkná hračka, jako alarm z mého pohledu nepoužitelná. Přitom by stačilo podstatné málo - dotáhnout firmware, software.

Přidáno: 19. února 2019

Zakoupeno v OKAY.cz

• Fitnes náramek za dobrou cenu
  • Krokoměr, měření tepu, délky spánku

Zobrazuji 381 - 400 ze 500 recenzí 1...18 19 [ 20 ] 21 22...25