Recenze iGet

Přidáno: 28. ledna 2019

• Dlouhá výdrž baterie
  • Ve stříbrné barvě vypadají moc hezky
  • Aplikace má hezký desing
  • nenašel jsem ni

Děkujeme za hodnocení.

Přidáno: 22. ledna 2019

• Skvělá cena za odolný telefon. Hezká barva, dobře viditelný. Bezdrátové rádio je plus. Svítilna je velmi silná.

Za tu cenu super. Nemá jack, ale lze spárovat s bluetooth headsetem.

Přidáno: 15. ledna 2019

• Propojení náramku s telefonem bylo v pořádku (iOS).
  • Dotykové tlačítko se dá vypnout a použít potom náramek na plavání.
  • Počítání a zobrazení kroků včetně grafu v aplikaci v pořádku.
  • Měření tepu je zcela mimo, porovnáno s jinými přesnějšími a podobnými orientačními metodami.
  • Kontinuální měření tepu během dne se v aplikaci nezobrazuje.
  • Při běhu na pásu, nebo jízdě na rotopedu nelze použít režim sportu, protože data (kroky, kilometry, atd.) jsou stále nulová.
  • Uložené aktivity nebo upozornění nelze smazat z aplikace.
  • Nastavení notifikací se čas od času resetuje na původní.
  • Firmware update přes aplikaci nefunguje, je potřeba dvou aplikací třetích stran a několikastránkového návodu, celý procesu aktualizace firmware je zcela neadekvátní.
  • Poslední kapkou bylo, když se u displeje, při běžném tapnutí na dotykové tlačítko, rozsypaly barvy, jako když vám praskne displej u telefonu. Ovšem v tomto případě pomohl přežehlit firmware, což snad ani nedává smysl.

Do kladných přidávám pouze jiné zkušenosti, než mají jiní uživatelé, aby bylo hodnocení objektivní. Jinak na celém produktu moc kladných vlastností nenalézám, snad jen, že náremek dobře sedí na ruce a magnetický řetízek je taky fajn. Pokud podpora produktu skutečně na vývoji pracuje, existuje tu šance, že do budoucna chyby vyladí. Třeba jim k tomu pomůže i tato recenze.
iOS, verze aplikace: 18122917,
verze firmware 0.1.8

Dobrý den Petře,
Měření tepu - je orientační, hodinky nejsou lékařským přístrojem, který je kalibrován a funguje na jiném principu. Výsledek na hodinkách se však blíží reálné hodnotě.
Kontinuální měření - je nutné ho v aplikaci mít nastavené, nalezenete v Rozšířeném nastavení
Při běhu pásu nebo na rotopedu - ano, data musí být nulová neboť se pravděpodobně držíte rukami madel, tím pádem máte ruku s hodinkami vklidu a tak nemohou nic změřit.
Uložené aktivity nejdou smazat - ano, je to tak
Nastavení notifikaci - pokud aplikaci vypnete, znovu se načte původní nastavení - toto budeme v aplikaci měnit
Firmware update - v nové aplikaci již je plně funkční, aktualizace nebyla ve vaší verzi povolena neboť se čekalo na potvrzení od Applu, který má velice přísné podmínky....nyní již je vše v pořádku
Displej - děkujeme za info, zkusíme nasimulovat, zda se nám také stane
Děkujme za recenzi. Věřím, že výše uvedené body Vám pomohou.

Přidáno: 13. ledna 2019

• Možnost plavání
  • Vypnutí displeje
  • Aplikace v češtině
  • Zatím nic

S hodinkami jsem spokojen, využívám je neustále. Výhodou je, že s nimi mohou i do sprchy, niž bych se musel obávat.

Děkujeme za recenzi.

Ověřený zákazník Digiboss Ověřený zákazník

Přidáno: 13. ledna 2019

Zakoupeno v Digiboss

• funkce OK
  • výtečný vzhled
  • podpora v češtině, produkt je udržován

Přesto, že náramek pochází z české dílny, hardwae je vyroben v číně. O programové vybavení náramku se výrobce živě stará (reaguje na podněty/nahlášené chyby)

Reakce značky iGet

děkujeme za recenzi. Budeme se i nadále starat jak o SW tak HW.

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 7. ledna 2019

Zakoupeno v Electro World

• Splnilo se moje očekávání

Přidáno: 4. ledna 2019

• Moc hezké, opravdu k nerozeznání od běžných hodinek.
  • nejhorší na hodinkách je vlastně ta apka, nenačítá: hodinky ukazují 10 000 kroků apka načte jen ráno 2000. Hodinky ukazují spánek, apka nic... Při sportu nepřičte kCal...

Velké zklamání, chtěla jsem něco lepšího než Mi Band2, no to jsem si naběhla, apka nepoužitelná. Bylo mi poraděno, že mám vše znovu odinstalovat, a zase zprovoznit, tak jsem tak učinila, šlo to jeden den, a zase nic.
Náramek vracím.

Reakce značky iGet

mrzí nás Vaše negativní zkušenost nicméně veškeré Vámi poposované chyby jsme nezaznamenali. V aplikaci je dobré aktualizovat data.

Přidáno: 2. ledna 2019

• pěkný vzhled
  • funkčnost
  • neustále se odpojují od telefonu
  • nezjistil jsem jak funguje dotykový displey

jak nastavit aby zůstali hodinky propojeny s mobilem?
jak funguje dotykový displey?

Přidáno: 30. prosince 2018

• v rámci kategorie relativně nízká cena
  • zatím funguje aspoň na volání a SMS
  • lži výrobce o technických parametrech a podpoře
  • problémy se spárováním sluchátek
  • designově působí telefon jako kupa levného plastu
  • snadno poškoditelné sklo displeje
  • obludný, hnusný, nijak neobhajitelý "foťák"
  • bez dodatečné pameťové karty spousta "funkcí" nefuguje...

První dojem zděšení...
Půl hodiny hledaná funkce Bluetooth ( pomocí internetu, čtení návodu, hledání v telefonu ) byla nakonec nalezena omylem až ve složce "organizér" s ikonkou kalendáře... Nenacházím publikovatelných slov pro označení experta, který programoval ten SW....

Další šok : prodejcem deklarovaný kompletní návod není nikde ( ani na stránkách prodejce ) ke stažení. Všude se Vám do ksichtu směje jen "quick start" návod, který už stejně máte vytištěný...

Někteří distributoři lžou o existenci 3,5 mm jacku pro sluchátka... Není tomu tak... Tento konektor si můžete vložit kam je libo, ale do do telefonu iGet Defender D10 ho rozhodně nikdo nezasune. Není kam. Jsou tam jen dva USB porty ( i když na netěsnící krytce je symbol sluchátek ).

Třetí šok - telefon NELZE SPÁROVAT ani s Bluetooth sluchátky. Zkoušeno s dvěma různými modely.

Další ocas designoval krycí nálepku na displej která má na sobě "strašně důležité" ikony schopností telefonu, takže ji po chvilce stávkování nakonec musíte chtě/nechtě sundat a tím pádem zkrátíte životnost displeje nejméně o rok. Dobré, ne ?

Přidáno: 25. prosince 2018

• levný
  • odolný vodě i mechanicky
  • šikovný
  • jednoduchý
  • přehrává mp3
  • mp3 lze přehrávat ze správce souborů, takže je lze organázívat přehledně do složek a podsložek
  • má hlasitý reproduktor
  • má praktácké fm rádio, které nepotřebuje externí anténu
  • lze použít jako docela silnou svítilnu
  • lze použít jako power banku
  • tlačítková podsvětlená klávesnice
  • mimořádně dlouhá výdrž (2 až 3 týdny)
  • sloty pro 2 sim + micro sd kartu
  • nemá jack na sluchátka (ale lze používat bt sluchátka a reproduktory)
  • mp3 listy mají nějaký proprietární binární formát .lst, takže je nutno je vytvářet ručně na telefonu
  • OS je asi proprietární, nenalezl jsem pro to jedinou rozšiřující aplikaci nebo hru
  • obsažena jen jedna hra, varianta na sokoban
  • fotky jsou slabší a s nízkým rozlišením
  • video nenahrává
  • chybí vlastní tlačítka pro ovládání hlasitosti, hlasitost se ovládá směrovým křížem, což nefunguje v aplikacích, kde má tento kříž jiné využití
  • na sd kartě se vytváří adresář pro ebook, ale žádný formát není podporován
  • žádná dokumentace o možnostech rozšíření (pozadí,vyzvánění, tapety, aplikace, hry)
  • usb je extrémně pomalé (cca 160 kB/sec), GB dat se proto na SD kartu praktickynahrat nedaji, karta musí do čtečky, ale to znamená rozšroubovat a rozmontovat(4 šroubky) telefon (paměťová karta je pod baterkou)

Ideální mobil pro menší děti, je levný, oddolný, jednoduchý a neudělá ostudu. Poslouží jako telefon, slušný mp3 přehravač, baterka, diktafon, rádio - nouzově i jako foťák a malá powerbanka (2500 mAh, bt sluchátka neho handsfree se z toho nabít dají).

Přidáno: 19. prosince 2018

• Odolné provedení
  • Funkce
  • Kvalita displeje
  • Nemám

Jednoduchý náramek který jsem koupil na zkoušku a byl s ním velmi spokojen, nyní jej používá žena a zcela bez problémů. Já přešel na vyšší model s GPS - iGET A6. Hodinky měří dobře, např. při porovnání s Xiaomi které má kamarád jsme se většinou sešli na stejných parametrech. A na rovinu, Xiaomi jsou oproti těmto dost ošklivé...Za ty peníze doporučuji, velkou výhodou je voděodolnost, nesundával jsem je ani do sprchy...

Přidáno: 19. prosince 2018

• Elegantní vzhled
  • Funkčnost
  • Měření kroků po aktualizaci
  • Dva řemínky v balení
  • Aplikace iGET GO
  • Uvidíme po dvou měsících.

F4 jsem vybíral hlavně kvůli vzhledu nicméně po obdržení jsem byl překvapen vzhledem. Stříbrná barva vypadá velice hezky. Barevný ciferník.
Měření kroků po aktualizaci hodinek spokojenost.
Aplikace iGET GO mi funguje nenarazil jsem na nějaký problém. Je ke stažení na Google Play.
Spánek měří relativně OK.
Mohu si je brát jak do sprhy tak na bazén.
Časté aktualizace vylepšili hodně aplikaci i hodinky.

Ověřený zákazník NEJCENY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. prosince 2018

Zakoupeno v NEJCENY.cz

Obtížné spárování a telefonem.
není trvale zapnuto Bluetooth, takže neupozorňovaly na volání ani zprávy.Návod na ovládání je nedostatečný.
Aplikace není spolehlivá. Někdy vůbec nereagovala, vypínala se sama od sebe.

Reakce značky iGet

aplikaci je nutné vždy aktualizovat na novou verzi. Aktuálně by měli být všechny popisované neduhy vyřešeny.

Přidáno: 9. prosince 2018

• Hodinky vpadají docela pěkně, elegantně, zvlášť pro muže. Pro ženskou ruku je ciferník trošku větší.
  • Součástí balení jsou dva řemínky. (Ale...)
  • Tepová frekvence se zdá být celkem věrná.
  • Výrazné barvy displeje.
  • IP68 - nemusím se bát si je vzít do bazénu.
  • Magnetický kovový řemínek drží i při plavání.
  • Sklíčko není uplně jednoduché poškrábat.
  • Zajímavá a přehledná aplikace.
  • Magnetické lůžko dokovací stanice a univerzální USB kabel.
  • Dva řemínky v balení, ale pouze jeden pár osiček! Člověk by je musel neustále vytahovat, což zvláště u gumových řemínků nemůže být prospěšné.
  • Počítání kroků je naprosto mimo, ráno vyrážím z domu a mám už 4000 kroků, večer končím tak s 16000 a to celý den sedím v kanclu a maximálně si dojdu uvařit kafe.
  • Měření spánku se nedá věřit, po deseti hodinách tam mám 4:18.
  • Nedá se vypnout dotyková část displeje - hodinky se samy přepínají i během běžných činností.
  • Na plavání jsou NAPROSTO NEPOUŽITELNÉ, právě kvůli citlivé dotykové části, která režim během jednoho bazenu 20x přepne.
  • Běh - kroky mimo, kilometry mimo. (bez spojení s mobilem)
  • Čas se dá nastavit pouze po spojení s mobilním telefonem.
  • Aplikaci bez QR kodu nebylo možné najít.
  • Baterka vydrží maximálně tři dny.

Mám starý mobil, hodinky jsme si kupovala jen jako hodinky s tím, že časem...
Bohužel bez spojení s mobilem nejde nastavit ani ten čas. Hledala jsem tedy aplikaci, abych ji alespoň zkusila nainstalovat - podle jména je to z nějakého důvodu nemožné. Po spojení s mobilem se čas okamžitě aktualizoval.

Zapínání displeje při zvednutí/otočení ruky je na začátku super, ale baterka se díky tomu velmi rychle vybíjí. V aplikaci to naštěstí jde vypnout.

Displej je velice barevný - za mě osobně mínus, ale někomu se to líbit může.

Přidáno: 24. listopadu 2018

• Luxusní vzhled
  • IP68 - koupání bez problémů
  • Aplikaci mám v češtině
  • 2 náramky - silikonový + kovový
  • Funkční
  • zatím nic

Náramek jsem kupoval hlavně kvůli tomu, že je v balení náhradní kovový náramek, takže si končně mohu brát hodinky do společnosti. Měl jsem Mi band 2, ale ty byly fakt hnusné a do společnosti absolutně nevhodné. S těmito jsem maximálně spokojen. Jde vidět, že se stále na hodinkách pracuje neboť je je možné aktualizovat a neustále tak vylepšovat.

iGET SECURITY M4 75020105

iGET SECURITY M4 75020105

Přidáno: 8. listopadu 2018

• Design, nastavení
  • Nedá se připojit na pult centrální ochrany, tudíž lživě uvedené informace.
  • Čidla nejsou spolehlivá(což je u alarmu zásadní)
  • Vnitřní sirénu, která je nastavena na plno musíte mít skoro u hlavy, jinak ji neuslyšíte.

Po 1 měsíci jsem nevydržel a musím sdělit svůj názor. Alarm jsem zakoupil z jednoho jediného důvodu a to, že se dá napojit na pult centrální ochrany. Respektivě dodavatel a výrobce to uvádějí. Bohužel po zakoupení a nainstalování firmou jsme alarm zapnuly a vyvolaly poplach. Nikdo nás z PCO nekontaktoval. Tudíž jsme jim zavolaly a zeptaly zda mají hlášení o poplachu. Bohužel nic. Kontaktoval jsem dodavatele a výhradní společnost pro zastoupení v čr. Nahlásil problém a bylo my řečeno, že ta funkce je vypnutá a jen tak se nespustí. Bylo mi řečeno, že se jen tak nespustí a bude trvat cca 6 měsíců. No vzhledem k tomu, že jsem s nimi komunikoval 1 měsíc a výsledkem bylo sdělení, že snad až za 6 měsíců, tak na to se můžu. Takže vznikla škoda?? instalace od pána 2990kč + musím sundat čidla (která jsou nalepená na zdi) a tudíž to půjde dolu i s malbou, takže zůstanou fleky + náklady na vrácení alarmu.. Přístup firmy Intelek.cz, nebudu zmiňovat ztráta času, technikovi (Novák) se nedovoláte (volal jsem 10x v různé dny a časy), fungují jen přes helpdesk,kde se musíte registrovat a na kloudnou odpověď čekáte měsíc.. Co se týká zařízení, respektivě pokud je vyvolán poplach, tak se Vám na displeji zobrazí zvonek jako k**** a pidi písmenkama, kde byl vyvolán. No ve 4 ráno, když Vám začne řvát alarm, jste rozespalý a musíte jednat rychle, čekáte, že dostane ohromným písmem jasnou informace, jinak běda pokud se Vám vybije telefon, tak absolutně nevíte nic. Jelikož klávesnice nemá display.. Co se týká čidel, jedna velká katastrofa, vyměnil jsem je za původní a včetně umístění (výška, úhel atd...) Mimochodem minulá čidla fungovala bezvadně.. Kolem jednoho čidla jsem suvereně procházel a nic. Až když jsem šel blíže na cca 2 metry, tak mě zaregistroval a to byly vyměněny baterie..

Co říci závěrem.:
Asi bych tento alarm nedoporučil, za tyto peníze seženete kvalitnější bezdrátové. Co se týká nějakého supportu, nečekejte zázraky.. Na tento alarm, se nedá spolehnout.. Vyrábí se v Číně a nemá ani Bezpečnostní certifikát ČSN EN 50131. Základní alarm stojí 4999kč, vřele doporučuji všem kdo opravdu mají zájem o pořádné zabezpečení zakoupit BEDO AJAX stojí 6999kč. Člověk si sice připlatí, ale kvalita je o X-levelů jinde.. Já jsem bohužel naletěl, takže jdu vrátit a taky zakoupit BEDO ;)

Přidáno: 5. listopadu 2018

Spokojen mám již druhý

Přidáno: 17. října 2018

• naprosto luxusní design v té stríbrné variantě - dá se nosit o do práce k obleku atd...
  • má všechno co obyčejný člověk potřebuje
  • super cena
  • dobrá aplikace k hodinkám
  • nic mě nenapadá

Přidáno: 13. října 2018