Recenze iGet

iGET P1 SECURITY

iGET P1 SECURITY

Ověřený zákazník tipa.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 15. dubna 2016

(naposledy upraveno 15. dubna 2016)

Zakoupeno v tipa.eu

• Detektor slabé baterie
  • Zatim nic

O.k.

Přidáno: 14. dubna 2016

• velký displej
  • valka pamět
  • dobra kvalita displeje

tento telefon je hodne dobrý za tu cenu fotky jsou perfektní ten to telefon jen doporučit krasna vyditelnost na slunci fotky dobre a hlave dobre zabezpecí ze snímacem otisku prstu

Přidáno: 22. března 2016

• Dratove i bezdratove pripojeni
  • Jednoduchy
  • Nepotrebuji milion sms pro nastaveni

Domovni alarm mam s 5 ti pir detektory,vse je v poradku,jen detektorum jsem nastavil casovac at baterie vydrzi vic nez rok,mam jej rok a pul a nebyl problem.

Přidáno: 21. března 2016

• Jednoduchý
  • Vše nastavené
  • Nejlevnější spolehlivý na trhu

Oproti nejmenované konkurenci kterou jsem vyzkoušel má dobrou cenu a lepší kvalitu. Navic v balení jedna klíčenka také potěší. Vše je spolu již spárované, instalace v pohodě. Jako alarm za dobrou cenu mohu po půl roce provozu doporučit!

iGet Star P500

iGet Star P500

Přidáno: 19. března 2016

• roce a půl stále dlouho vydrží baterie
  • tenkrát jsem ho kupovala za 2 300 kč
  • nejhorší foťák co znám
  • velmi špatný materiál, ze kterého je vyroben (zadní kryt po první spadnutí za postele na koberec se nakřápnl, stříbrný proužek z boku mobilu rychle olézá, hlavně při vstupu k dobíjení a sluchátek)
  • celkově olézá i při dobrém zacházení
  • s tímhle bych neměla problém, kdybych na něj alespoň našla obal
  • u wifi nelze vypnout zvuk, když nějakou najde (ruší to třeba ve vyučování)
  • pořád se stahovaly aplikace (různé antiviry, galerie na upravování fotek, nějaké obrázky na tapety, aplikace na zamykání telefonu, dokonce i porno videa a obrázky), i když jsem tam měla jen tyto aplikace a nic víc, mobil stále hlásil, že paměť je plná - tyhle nechtěné aplikace šly většinou jen deaktivovat, jen málokteré odinstalovat a když jsem si je odinstalovala, zase se mi nainstalovaly, po reklamaci, která trvala 4 týdny s tím už nebyl problém, ale jiné věci na ni nevyřešily
  • někdy se sám restartuje
  • má pouze jedno tlačítko, které je již trochu opotřebované a musím ho mačkat vícekrát, aby se rozsvítil
  • velmi špatné nabíjení - nabíječka do mobilu jež po týdnu užívání nešla řádné dát, musím s ní točit, aby se mobil nabíjel, na reklamaci nic nevyřešili, po roce byla z tohoto důvodu nabíječka nefunkční (koupila jsem si novou, problém je stále stejný)
  • sluchátka dodané k mobilu po pár týdnech byly pokažené

Kupovala jsem si ho před rokem a půl. Chtěla jsem větší mobil (alespoň těch 5") s hezkým desingem a hlavně dobrým foťákem na zadní i přední kameře. Při kuování mobilu jsem věděla, že kvalita fotek z přední kamery bude až tragická, ale zmýlila jsem se. Ten přední foťák se mi zdá kvalitou mnohem lepší, jak ten zadní. Na to, že jsem četla, že má 5mpx jsem čekala opravdu něco jiného! Jede z mých prvních mobilů, který má 2pmx fotí lépe než tento, takže fotky opravdu zklamáním. Z pření kamery taky žádná sláva, ale na slunečním světle ujdou, jinak aplikace candy cam pomůže k lepšímu focení. Foťák mě opravdu omrzel nejvíc. Abych dodala, kamarádka má taky mobil od iGet a dokonce má 8mpx a musím uznat, že ten můj fotí naprosto stejně...
Po reklamaci zmíněné v 'proti' mám v mobilu stažené tyto aplikace: ask, candy camera, instagram, iKeyboard, messenger, snapchat a mobil funguje bez problémů.
Nekupovala bych ho, radši bych vzala dražší a pořádný, když chcete parametry, jako jsou u tohoto mobilu uvedeny. I když každý mobil má své klady a zápory, na příklad moje mamka si před půl rokem koupila LG s podobnou charakteristikou jak tento, ale stále jsou s ním problémy. Někdy vydrží bez nabíječky 3 dny, jindy ani 3 hodiny, je furt na reklamaci, již počtvrté, kdy každá reklamace trvala 4-5 týdnů, kdy jednou ji reklamaci neuznali, podruhé také ne, potřetí jim už napsala dopis a mobil ji prý zpravili, ale problém se nezměnil...

Přidáno: 12. března 2016

• Jednoduchost nastavení
  • Funkční zabezpečení domu/bytu
  • Spousta příslušenství
  • Aplikace do telefonu
  • Klávesnice
  • Drátová i bezdrátová čidla
  • Zatím jsem nenarazil

Levný alarm pro zabezpečení domu, chaty nebo bytu, zatím mi naprosto vyhovuje. Možná má až moc jednoduchou aplikaci do mobilu. Doporučuji.

Přidáno: 14. února 2016

• Funkčnost
  • Spousta příslušenství
  • Nastavení
  • Zatím nic

Alarm mi funguje už 4 měsíc na chatě, vše bezproblémů. Dříve jsem něl problém se zloději nyní, když je poplach volám hned k sousedovi a ten již zloděje vyplaší.

Přidáno: 14. února 2016

• Za tu cenu je výborný :) Jsem velice spokojena!
  • O žádných nevím

Naprostá spokojenost :)

iGET SECURITY P11

iGET SECURITY P11

Ověřený zákazník nncomp.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. února 2016

Zakoupeno v nncomp.cz

• Jednoduchost,cena

Kvalita za rozumnou cenu.

Přidáno: 9. února 2016

• Jednoduchy
  • Bez problemu
  • Prednastaveny
  • Design,ale to u alarmu nehraje roli

Opravdu mile prekvapen,v jednoduchosti je sila,uz mesic nainstalovany a bez jedineho problemu,nastaveni dle manualu uplne jednoduche. Koupim druhy na chatu.

Ověřený zákazník NEJCENY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. ledna 2016

Zakoupeno v NEJCENY.cz

• jednoduchá instalace, dobrá cena

pracuje jak má

Přidáno: 22. ledna 2016

Zakoupeno v KASA.cz

• Design
  • Nefunkční po aktualizaci firmware
  • PC aplikace z části nefunkční (nelze přidávat příslušenství)

Možná za půl roku, možná rok, až se vychytají problémy to bude použitelné.

Reakce značky iGet

aktualizaci firmware pro alarm M2B je možné provádět pouze ve spec. servise, není pro zákazníky dostupná. A novější verze firmware ani neexistuje.
Aplikace pro PC pro alarm M2B neexistuje.

Přidáno: 15. ledna 2016

• nevím
  • Alarm se neustále zasekává,občas alarm nelze aktivovat, nevyhodnocuje povely přes aplikaci IGET, přestal reagovat na dotazy na stav, ani ho nebylo možno ovládat klíčenkou
  • Nastavení pomocí SMS stojí peníze...a ne malé
  • Ve zkušebním provozu se mi zasekla komunikace GSM. Jestli to bylo přírodou nebo přístrojem, nedokážu posoudit.
  • Nepoužitelný - vypíná se
  • Manuál velice nesrozumitelný

Ovládání přes dotykovou čelní plochu základní jednotky bylo v mém případě nefunkční.Vždy po několika dnech střežení alarm přestal reagovat na dotazy na stav, ani ho nebylo možno ovládat klíčenkou. Pro nastaveni potreba milion sms. Z důvodu nefunkčnosti výrobku,jsem jej vrátil. Za mě obrovské zklamání.

Reakce značky iGet

1) Alarm se neustále zasekává,občas alarm nelze aktivovat, nevyhodnocuje povely přes aplikaci IGET, přestal reagovat na dotazy na stav, ani ho nebylo možno ovládat klíčenkou
- Alarm M2B má pouze základní aplikaci na aktivaci/deaktivaci, jaké povely nevyhodnocuje? Pokud tento stav přetrvává určitě kontaktujte tech. podporu nebo alarm reklamujte u svého prodejce, v servise vše vyřeší.
2)Nastavení pomocí SMS stojí peníze...a ne malé
- Alarm M2B se nenastavuje pomocí SMS, ale pouze pomocí klávesnice.
3) Ve zkušebním provozu se mi zasekla komunikace GSM.
- za celý tříroční prodej alarmů M2B jsme pouze 3x řešili problém s GSM modulem. Ideálně kontaktovat tech. podporu.
4) Nepoužitelný - vypíná se
- prosím o detailnější popsání, kdy se alarm vypíná?
5) Manuál velice nesrozumitelný
- na manuál máme od zákazníků spoustu kladných recenzí, jaká část je nesrozumitelná? Můžeme vše dovysvětlit.

• pěkný vzhled
  • možnost připojení kamery
  • ovládání pomocí aplikace na telefonu a v češtině
  • nastavení i pomocí programu přes počítač
  • měření teploty
  • spousta možností nastavení
  • kamera
  • zatím málo dalšího příslušenství
  • není aplikace pro Windows Phone
  • nejsou videonávody

I přes negativní recenze jsem si alarm na zkoušku zakoupil, neboť bych chtěl zabezpečit dva rodinné domy a rozhodoval jsem se mezi M3 a Sonixem. Nakonec jsem zvolil M3 neboť mi vyhovuje mnohem více a i bez možnosti připojit drátová čidla je vhodnější volbou.
První nastavení jsem prováděl nejdříve přes SMS nicméně pak jsem i všiml, že je k dispozici program, takže jsem to nastavoval a rovnou aktualizoval přes něj.
Alarm vypadá moc hezky, je malý a doma na stěně vůbec neruší, vzhled čidel je oproti starším čidlům také někde jinde a uchycení čidla pomocí magnetu je netradiční.
Alarm na displeji zobrazuje česky dny a teplotu v dané místnosti, díky zabudovanému teplotnímu čidlu si nechávám zasílat SMS zprávou pokud by teplota klesla po 15 C. Plánuji, že až budou v nabídce řiditelné zásuvku, pořídím jednu na elektrické topení.
V každém domě jsem zatím zapojil 8 bezdrátových pohybových čidel + 2 bezdrátové magnetické senzory + 1 kamera.
Aplikace v mobilním telefonu umožňuje velké množství nastavení a než se člověk zorientuje chvilku trvá nicméně po nějaké době již vím kam kliknout a co změnit nebo co kde nastavit. Z velkého množství možností může být člověk napoprvé hodně vyděšen, ale dá se tím prokousat a postupně vše nastavit k správné funkčnosti.
Dle specifikací by mě měl alarm upozornit na skoro vybitou baterii, ale vzhledem k tomu, že set je nový nemohl jsem vyzkoušet.
Pracovnu jsem si zabezpečil i kamerou neboť tam mám důležité dokumenty a chci mít o nich přehled. Díky nočnímu režimu na kameře mohu zkontrolovat i na dálku, zda nikdo nechodí po místnosti. Kamera má i mikrofon a reproduktor, takže lze na nočního návštěvníka zakřičet a pěkně ho vyděsit.
Falešné poplachy nesetkal jsem se, hodně záleží na umístění čidel a správném nastavení, někdy je nutné umístit čidlo na jiné místo.
Alarm toho umí velké množství a doposud jsem ještě na všechny nepřišel, takže budu postupně doplňovat nová zjištění.

Doporučení:
První nastavení alarmu zkuste nejdříve pomocí programu, aspoň ušetříte za SMS zprávy, program je sice jen zatím v angličtině nicméně se prý pracuje na češtině a návodu. Nastavit pomocí SMS je také možné, jen to nejdříve bude o něco dražší. Pomocí programu jsem i provedl aktualizaci firmwaru alarmu. Pokud se vám něco nedaří nastavit, tak zde http://www.iget.eu... jsou uvedeny další tipy. Mám tam také jeden bod :-).

Přidáno: 14. ledna 2016

• mnoho možností jak nastavit
  • kvalita čidel
  • měření teploty
  • nemám

Dle aplikace iGET jsem vše postupně nastavil, nebylo to úplně jednoduché ale když jsem si aplikaci "proklikal" tak je i intuitivní...Také potěšilo upevnění PIR čidla, dá se dobře natočit díky magnetu, to moje staré Evolveo zdaleka nemělo. Na nastavení SMSkami jsem zvyklý, stejné jako u Evolveo, ale možnosti tohoto alarmu jsou o mnoho vyšší...

• nefunguje

Reakce značky iGet

prosíme o specifikaci problému, nebo s čím jste jako zakázník používající alarm iGET SECURITY M2B nespokojen.
Opravdu si oproti konkurenci žádné recenze psát nemusíme.
Děkujeme.

Přidáno: 13. ledna 2016

• Vse funguje
  • Pekny
  • Aplikace
  • Nic nemam

Myslim ze nazory ze aplikace vubec nefunguje nejsou pravdive,zkousel jsem ji na trech telefonech a vse jede. Nejspise pujde o cilene poskozovani znacky konkurenci protoze ja s nastavenim ani alarmem nemam problem,pan Prochazka popisuje smesnym zpusobem funkce alarmu,podle me jej nemel v ruce,hodne veci vubec nesedi s realitou, Mam jej spolu s IP kamerou na chate uz 10 dni,vse funguje,nemam problem...

Přidáno: 13. ledna 2016

(naposledy upraveno 14. ledna 2016)

• Design
  • Bez jakéholkoliv důvodu zamrzá a nelze jej ovládat
  • veškeré nastavování přes SMS (aplikaci) a zpětné potvrzení od centrální jednotky je zasíláno také přes sms - zbytečně a velmi nákladné na provoz.
  • Velmi slabá citlivost na GSM signál, tam kde mám na mobilu tři čárky, alarm o signálu už neví. Když alarm ztratí GSM signál.
  • Zakousne se a je nutné jej vypnout a zapnout.
  • Slabá citlivost přijímače pro bezdrátové detektory (nefunguje již za 2 příčkami)
  • několikrát mi centrála odpojila spárovaná čidla, znovu jsem je musel spárovat
  • Falešné poplachy
  • nespolehlivý zabezpečovací systém

Spolehlivost u tohoto zabezpečovacího systému je naprosto bídná. Často vytuhává a je potřeba jej kompletně odpojit od napájení, tedy i záložní zdroj, aby se restartoval. Nainstaloval jsem jej na chatu, což byla další chyba, ihned po chybě jeho zakoupení.Ovládání přes aplikaci IDGET u něj nefungovala již od začátku. Původně jsem chtěl ušetřit (zakoupen nabízený model za 3500 Kč), ale neušetřil jsem vůbec nic, spíše prodělal. Takže pokud máte rádi falešné poplachy a zbytečné účty za SMS pak je to alarm pro vás. Ostatním se doporučuji obrovským obloukem tomuto šmejdu vyhnout. Pokud tohle prodává nějaká byť solidní firma, tento výrobek ji zaručeně pošramotí reputaci.
Plně se ztotožňuji s názorem pana Martina: "Je smutné, když si dovozce místo řádného otestování zboží, které uvádí na trh, raději píše vtipné pozitivní recenze."

- alarm M2B se nenastavuje přes aplikaci,
- aplikace IDGET neexistuje,
- při nastavení k žádnému odesílání SMS nedochází,
- s GSM signálem jsme doposud řešili pouze 3x reklamace za 3 roky prodeje,
- zamrzání nebylo nahlášeno od žádného uživatele,
- bezdrátové detektory fungují (již mnohokrát otestováno) i za 4mi zdmi, v pokyrtí dvoupatrového domu s rozlohou 250m2 není pokrytí žádný problém,
Pokud je nutná podrobnější reakce k této recenzi prosím kontaktujte nás na www.iget.eu.

Přidáno: 12. ledna 2016

• Skvěle vypadá
  • Aplikačka
  • Zpracování alarmu i čidel
  • zatím nic

Super alarm, vše funguje, jen pozor, čas a datum si M3 načte jakmile ji pošlete první pokyn z mobilu, samozřejmě v mobilu to musí být dobře :) Pak už se stará sama. Nechápu ty negativní recenze, nastavení bylo vcelku v pohodě a jede jak má...

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]