Recenze iGet

iGET SECURITY M3P1

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. října 2016

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• obtížné nastavení přes mobil
  • nefunguje s Windows
  • nešlo automaticky připojit pohybové čidlo PIR
  • Nefungovalo dálkové ovládání přesto že se mělo samo připojit

Nekupovat

Přidáno: 28. července 2016

• funkce
  • podrobný manuál v češtině
  • ochotná podpora přes web
  • stabilita
  • spousta příslušenství
  • zastaralejší design

K alarmu jsem byl v nejdříve skeptický, ale splnil vše, co jsem očekával a dům mám tak nyní perfektě zabazpečený, díky spoustě příslušenství si na mne zloději nepřijdou a pokud přijdou, tak budu o všem vědět.

Miloš Černilovský Miloš Černilovský

Přidáno: 19. července 2016

• bez falešných poplachů
  • nastavení pomocí klávesnice

Používám už přes rok a zatím bez jediného falešného poplachu, vše funguje, jak má.

Přidáno: 10. července 2016

• kompatibilita s čidly dalších výrobců
  • displej a klávesnice
  • čitonda (výrobce iGetů) ignoruje naší kritiku a pořád do nich montuje záložní zdroje s výdrží jen 4 hodiny, při zapojení drátových čidel, které mají odběr proudu vydrží záložní zdroj 2 hodiny
  • GSM čip má dost slabý příjem - citlivost, jak instalujeme iGet do chalupy na venkově, každý druhý zákazník si stěžuje na slabý nebo žádný příjem

iGet je dobrý systém, má jen slabý záložní zdroj,
instalovali jsme tuny Sonixů, iGetů a SX Safírů a výsledek:
na chalupy je nejlepší Safír - záložní zdroj vydrží 3x déle a GSM čip funguje všude

recenze napsána po 3400 testech

instalace alarmů je užitečná živnost se solidní přidanou hodnotou, když si řeknete u distributorů a ukážete ŽL, dostanete 15 procent marži na iGety i Safíry

Ověřený zákazník Servatech s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 8. července 2016

Zakoupeno v Servatech s.r.o.

• super vše
  • nemám nic

Doporuji všem

Přidáno: 4. července 2016

• Celý mobil je jedna velká chyba... Fotoaparát ze začátku funguje a pak se začnou vyskytovat problémy. Systém se seká, restartuje jak se mu zlíbí, pamět je bídně malá takže se tam moc aplikací nedá nainstalovat... Prodlevy v odemykání... Slabý reproduktor, nekvalitní provedení... Výdrž baterie po zapnutí datového připojení je mizerná, doba nabíjení je strašná...
  • Za 3000 se dá koupit lepší mobil o 75%...

Chyba, chyba, chyba...

Přidáno: 11. června 2016

• Neni natrhu lepši telefon vykon cena
  • Za 2899 i s dopravou zdarma (Servatech)
  • Obal

• Dobrá cena
  • Snímač otisku prstů
  • Dual sim
  • 4jádra v procesoru

Je to skvělý telefon jenom by mohl mít více jader
Ale funguje jak má

iGET SECURITY P11

iGET SECURITY P11

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. května 2016

Zakoupeno v OKAY.cz

• Cena, dobré párování s ústřednou, silný zvuk.
  • Horší způsob uchycení na zeď

I přes nedomyšlené uchycení doporučuji.

Ověřený zákazník Servatech s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 24. května 2016

Zakoupeno v Servatech s.r.o.

• Dobra vybava za vinikajici cenu!
  • nic.

Zatim spokojenost,dalši ukaže čas?

Přidáno: 20. května 2016

• Nastavení
  • Funkčnost
  • Hodně příslušenství
  • Vzhled

S alarmem jsem spokojen, vandalové již nemají díky němu šanci.

iGET Security P4

• Funkce
  • Příslušenství
  • Zpracování manuálu
  • Ovládání

Za mě vše v pořádku, nastavené zpoždění sirény, celkem 5 detektorů, a 4 klíčenky, kouřový a plynový detektor, venkovní siréna, také do studny plánuji detektor vody.

Četl jsem zde recenze, ale jsou spíše z neznalosti a lhostejnoti, např. pan Mirek že nejde nastavit zpoždění v houkání sirény, je to jednoduché nastavení ve dvou krocích :-)

Sabotážní čidla přeci nikdo u této cenové relace nechce...

A venkovní sirénu mám také a houknutí při deaktivaci je také možné vypnout, vše jsem našel v manuálu nebo mi poradila tech.podpora.

Za mě jednoduchý alarm a za tu cenu super.

Nemusím aspoň utrácet za hromadu SMSek při nastavení a ovládání jako v případě Evolveo Sonix, který jsem měl předtím a po 2,5 roku odešel na věčný spánek :-)

Ověřený zákazník suntech.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. dubna 2016

Zakoupeno v suntech.cz

• Bohužel nic
  • Nejde nastavit zpoždění v houkání sirény. Řeším dokonce s podporou iGET a stále nic. Chybí sabotážní čidla. Při aktivaci alarmu houkne venkovní siréna (dost nepříjemné v noci).

Cena hezká, ale to je tak vše.

Reakce značky iGet

zpoždění houkání sirény je možné nastavit pro vnitřní sirénu. Pro venkovní sirény toto možné není, pracují na jiném principu. Toto je uvedeno ve specifikaci. Alarm M2B se z 99% používá v kombinaci s bezdrátovými klíčenkami, pro aktivaci/deaktivaci alarmu již před domem. Výhodou tohoto je, že alarm začne při vloupání reagovat ihned, a ne až po časovaném zpoždění,a nedává tak zloději další prostor.
Houknutí sirény při aktivaci/deaktivaci je možné nastavit, pro tyto kódy kontaktujte naši technickou podporu.

Ověřený zákazník Digiboss Ověřený zákazník

Přidáno: 25. dubna 2016

Zakoupeno v Digiboss

• funkční dle očekávání

OK

Ověřený zákazník tipa.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 15. dubna 2016

(naposledy upraveno 15. dubna 2016)

Zakoupeno v tipa.eu

• Detektor slabé baterie
  • Zatim nic

O.k.

Přidáno: 14. dubna 2016

• velký displej
  • valka pamět
  • dobra kvalita displeje

tento telefon je hodne dobrý za tu cenu fotky jsou perfektní ten to telefon jen doporučit krasna vyditelnost na slunci fotky dobre a hlave dobre zabezpecí ze snímacem otisku prstu

Přidáno: 22. března 2016

• Dratove i bezdratove pripojeni
  • Jednoduchy
  • Nepotrebuji milion sms pro nastaveni

Domovni alarm mam s 5 ti pir detektory,vse je v poradku,jen detektorum jsem nastavil casovac at baterie vydrzi vic nez rok,mam jej rok a pul a nebyl problem.

Přidáno: 21. března 2016

• Jednoduchý
  • Vše nastavené
  • Nejlevnější spolehlivý na trhu

Oproti nejmenované konkurenci kterou jsem vyzkoušel má dobrou cenu a lepší kvalitu. Navic v balení jedna klíčenka také potěší. Vše je spolu již spárované, instalace v pohodě. Jako alarm za dobrou cenu mohu po půl roce provozu doporučit!

Přidáno: 19. března 2016

• roce a půl stále dlouho vydrží baterie
  • tenkrát jsem ho kupovala za 2 300 kč
  • nejhorší foťák co znám
  • velmi špatný materiál, ze kterého je vyroben (zadní kryt po první spadnutí za postele na koberec se nakřápnl, stříbrný proužek z boku mobilu rychle olézá, hlavně při vstupu k dobíjení a sluchátek)
  • celkově olézá i při dobrém zacházení
  • s tímhle bych neměla problém, kdybych na něj alespoň našla obal
  • u wifi nelze vypnout zvuk, když nějakou najde (ruší to třeba ve vyučování)
  • pořád se stahovaly aplikace (různé antiviry, galerie na upravování fotek, nějaké obrázky na tapety, aplikace na zamykání telefonu, dokonce i porno videa a obrázky), i když jsem tam měla jen tyto aplikace a nic víc, mobil stále hlásil, že paměť je plná - tyhle nechtěné aplikace šly většinou jen deaktivovat, jen málokteré odinstalovat a když jsem si je odinstalovala, zase se mi nainstalovaly, po reklamaci, která trvala 4 týdny s tím už nebyl problém, ale jiné věci na ni nevyřešily
  • někdy se sám restartuje
  • má pouze jedno tlačítko, které je již trochu opotřebované a musím ho mačkat vícekrát, aby se rozsvítil
  • velmi špatné nabíjení - nabíječka do mobilu jež po týdnu užívání nešla řádné dát, musím s ní točit, aby se mobil nabíjel, na reklamaci nic nevyřešili, po roce byla z tohoto důvodu nabíječka nefunkční (koupila jsem si novou, problém je stále stejný)
  • sluchátka dodané k mobilu po pár týdnech byly pokažené

Kupovala jsem si ho před rokem a půl. Chtěla jsem větší mobil (alespoň těch 5") s hezkým desingem a hlavně dobrým foťákem na zadní i přední kameře. Při kuování mobilu jsem věděla, že kvalita fotek z přední kamery bude až tragická, ale zmýlila jsem se. Ten přední foťák se mi zdá kvalitou mnohem lepší, jak ten zadní. Na to, že jsem četla, že má 5mpx jsem čekala opravdu něco jiného! Jede z mých prvních mobilů, který má 2pmx fotí lépe než tento, takže fotky opravdu zklamáním. Z pření kamery taky žádná sláva, ale na slunečním světle ujdou, jinak aplikace candy cam pomůže k lepšímu focení. Foťák mě opravdu omrzel nejvíc. Abych dodala, kamarádka má taky mobil od iGet a dokonce má 8mpx a musím uznat, že ten můj fotí naprosto stejně...
Po reklamaci zmíněné v 'proti' mám v mobilu stažené tyto aplikace: ask, candy camera, instagram, iKeyboard, messenger, snapchat a mobil funguje bez problémů.
Nekupovala bych ho, radši bych vzala dražší a pořádný, když chcete parametry, jako jsou u tohoto mobilu uvedeny. I když každý mobil má své klady a zápory, na příklad moje mamka si před půl rokem koupila LG s podobnou charakteristikou jak tento, ale stále jsou s ním problémy. Někdy vydrží bez nabíječky 3 dny, jindy ani 3 hodiny, je furt na reklamaci, již počtvrté, kdy každá reklamace trvala 4-5 týdnů, kdy jednou ji reklamaci neuznali, podruhé také ne, potřetí jim už napsala dopis a mobil ji prý zpravili, ale problém se nezměnil...

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25